Nowoczesny Transport

Skorzystaj z naszych usług!

Podstawową działalnością od samego początku był samochodowy transport rzeczy. Firma posiada blisko sto środków transportu do wykonywania zleceń krajowych i międzynarodowych.
Większość z nich powiązana jest stałymi kontraktami (stałe relacje) z dużymi firmami logistycznymi takimi jak Schenker Sp. z o.o. Oddział Wrocław, czy LOGIUS Logistics Solution. Dzięki takim powiązaniom przedsiębiorstwo ma zagwarantowane terminy płatności za swoje usługi oraz cechuje się dobrą płynnością finansową.
W skład taboru wchodzą pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz zestawy samochodowe (ciągnik + naczepa), a także czteroosiowe pojazdy samowyładowcze.

Większość z 15 pojazdów dostawczych stanowią Renault Master z zabudową w formie „blaszak maxi”. Mogą one pomieścić cztery EUR palety o łącznej masie 1,6 tony. Pojazdy są nowe, białe i estetyczne. W większości powiązane stałymi kontraktami z firmą kurierską.

O sile Firmy AUTO – TRUCK świadczy przede wszystkim 30 pojazdów ciężarowych. Do dyspozycji mamy samochody od 3,5 do 24 DMC. Prawie wszystkie pojazdy są w kolorze białym. Wyposażone są w hydro klapy załadowcze oraz w wózek paletowy. Kwestią wyboru jest to jaką ładowność ma posiadać pojazd, ile EUR palet ma przewozić oraz jaka ma być forma zabudowy (kontener, izoterma, chłodnia). W przypadku tych pojazdów firma jest zainteresowana tylko stałymi kontraktami.

Na rynku usług spedycyjnych oferujemy ładunki oraz środki transportu „całopojazdowe”. Są to zestawy (ciągnik + naczepa firanka ) o ładowności 24 tony. Pojazd umożliwia załadunek towaru od tyłu, z boku i z góry. Są one wyposażone w standardowe zestawy do mocowania towaru, oraz we wszelkie inne potrzebne sprzęty. Niektóre z pojazdów są także wyposażone do przewozów w ramach ADR.
Nasi kierowcy mają doświadczenie w poruszaniu się w Kraju oraz w całej Unii Europejskiej.

Posiadamy:
 OC przewoźnika krajowe i międzynarodowe,
 OC spedytora
 Certyfikat na przewóz rzeczy w ruchu krajowym i międzynarodowym
 Licencje transportową na przewozy rzeczy w ruchu krajowym i międzynarodowym

Nasza Flota

 

Kontakt:

 54-613 Wrocław

 ul. Krzemieniecka 18

 biuro@auto-truck.eu

 

Kim jesteśmy?

AUTO-TRUCK

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą od 2008 roku.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną paliwami płynnymi.

Posiadamy własne stacje oraz profesjonalną flotę

Z nami rozpędzisz SWÓJ biznes!

Aktualności